JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK BULEVARDI BAJRAM CURRI

 • 350€
, Bulevardi Bajram Curri
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK BULEVARDI BAJRAM CURRI

, Bulevardi Bajram Curri
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartament 2+1 i cili ndodhet 10 metra nga Bulevardi Bajram Curri, ngjitur me Gjimnazin Besnik Sykja.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5-katesh.
Ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe organizohet me 1 kuzhine,2 dhoma gjumi, nje tualet me gabine dushi me boljer inverter dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe mobiluar totalisht me nje mobilim modern. Apartamenti eshte me drejtim dhe pamje jug-lindje.
Apartamenti eshte me sistem ngrohje/ftohje inverter. Ne cmim perfshihen uji, internet dhe tatimi ne burim.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me cilesore.
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-bajram-curri/

 • Address Bulevardi Bajram Curri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate