JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I THATË, TIRANË

 • 400€
, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I THATË, TIRANË

, Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 60 91 356

Description

Jepet me qira apartament 2+1 te zona e Liqenit të Thatë, Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati të mirëadministruar në një nga zonat më të qeta për jetesë në Tiranë. Organizohet në sallon + kuzhinë të madhe, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone të bollshme. Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 75m². Mobilimi është shumë bashkëkohor pasi shtëpia është rinovuar së fundmi. Ofrohet për qera në vlerën e 400 Euro / Muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 60 91 356

https://desrealestate.al/sq/property/jepet-me-qera-apartament-21-te-liqeni-i-thate-tirane/

 • Address Liqeni i Thatë, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate