JEPET me qera: Apartament 2+1/rruga Elbasanit, pranë Amb.Amerikane

 • 450€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET me qera: Apartament 2+1/rruga Elbasanit, pranë Amb.Amerikane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

JEPET me qera: Apartament 2+1/rruga Elbasanit, pranë Amb.Amerikane
——————-☆☆☆☆☆
▪︎Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m², Kt 9 -të banim, pallat i ri, me administrim & mirëmbajtje, ashensor.
▪︎Përbehet nga sallon ndenje i madh, kuzhinë më vete, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet si dhe 1 ballkon.
▪︎I Mobiluar në mënyrë bashkëkohore, pozicionim lindje/ perëndim. Preferohen familjarë afatgjatë.
▪︎Çmim qira : 450 €/ muaj
▪︎ Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎Cel: 0672062729
▪︎info@imobiliareprime.com
 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare