Jepet me qera, Apartament 2+1 në zonën e Myslym Shyrit. 

 • 1.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355693339000

Description

Jepet me qera, Apartament 2+1 në zonën e Myslym Shyrit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e apartamentit: 99 m2
Sipërfaqe verande:35m2.
• Kati i 5
• Orientim Veri-perëndim.
Organizimi: Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar
•Totalisht i investuar
•Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt
• Punime cilësore
• Ndriçim natyral
• Me ashensor
• Me sistem kondicionimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
dori duka

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
dori duka
 • dori duka