Compare Listings

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE TIRANE TE RE .

Rruga Gjik Kuqali
600€

Detail

 • Property ID: 9769
 • Price: 600€
 • Property Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 4
 • Mobile / Cel / Tel: 00355 695406860

Description

Jepet me qera apartament 2+1 ne Tiane te Re .
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77 m2 ne katin e 4.

Ndodhet ne nje nder pallatet me te mira te kesaj zone dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha elektroshtepiaket e duhura.

Ka 3 mjedise te mire organizuara ; nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket , nje dhome matrimoniale dhe nje dhome femijesh .

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe ka akses ne rruge kryesore .

Orientohet nga perendimi .

Cmimi 600 euro /muaj .

NA KONTAKTONI .

 • Address: Rr Gjik Kuqali
 • City: Tirane
 • Country: Albania

Contact info

Merlin Imobiliare
Merlin Imobiliare
+355684044520
Facebook Instagram

Enquire about this property