JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

 • 650€
, Blloku
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

, Blloku
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera super apartament 2+1, ne Bllok. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi dhe 1 tualete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne nje pallat te ri me ahensor ne katin e 4 banim.
Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.Per nje vizit ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…t-21-ne-bllok/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate