JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

 • 550€
5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

5 Blloku, Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Jepet me qera super apartament i tipologjisë 2+1 ne “Bllok”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient të bollshëm ndenjieje së bashku me kuzhinën, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin 4 të një pallati te ri me ashendsor dhe të miradministruar.Ky apartament jepet me qera i mobiluar në mënyrë moderne dhe ofron komoditet për banim. Zona në të cilën ndodhet, ofron të gjitha kushtet e nevojshme për aksesin e faciliteteve të ndryshme si: supermarket, shkolla, transport publik etj.

Për një vizitë në këtë pronë kontakto tani në numrin e telefonit 0692033500!

 • Address Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate