JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

 • 550€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes jepet apartement me qera . Apartamenti ndodhet ne Bllok dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,nje kuzhine te madhe  dhe nje tualet . Ka nje siperfaqe prej 100  m2 . Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.
Apartamenti jepet totalisht i mobiluar  si ne foto . Ka nje orientim jug-juglindje , cka te jep mundesine e nje drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facalitetet e nevojshme per nje jetese sa me te kendshme .
Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/jepet-me-qera-apartament-21-ne-bllok-2/

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate