JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

 • 300€
, Astir
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE ASTIR

, Astir
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692070788

Features

Description

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir.

Apartamenti eshte 80m2, eshte i organizuar me dhome ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte gjysem i mobiluar dhe ka orientim jug-lindje dhe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin 0692070788

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate