JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE SELVIA, TIRANE

 • 400€
, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE SELVIA, TIRANE

, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355696091356

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Selvia, Tiranë.

Ndodhet në katin e 10-të të një pallati të ri, me administrim dhe mirëmbajtje shumë të mirë, shumë pranë qendrës dhe Pazarit të Ri.

Mobilimi i apartamentit është totalisht modern, me një organizim sallon dhe kuzhinë e hapur, dhomë gjumi, tualet, dhe aksesor ekstra për shtëpinë.

Ka akses në taracën e pallatit e cila shërben si pjesë e jashtme e shtëpisë, dhe mund të shfrytëzohet për cdo gjë të nevojshme.

Jepet me qera për vlerën 400 Euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:+355696091356

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate