JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 SUPER I MOBILUAR TE KOMUNA E PARISIT

 • 350€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
qera

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 SUPER I MOBILUAR TE KOMUNA E PARISIT

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera apartamenti 1+1 tek Komuna E Parisit.

Apartamenti eshte 70m2 dhe eshte me nje mobiliom super cdo gje e fjales se fundit ,ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar me dhome ndenjie shum te madhe +kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkon.

Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje.

Ka mundesi parkimi dhe ndodhet ne nje zone shume te mire ku te ofrohen facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Address Komuna e Parisit
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate