JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH HEKURUDHA.

 • 200€
, Plazh Hekurudha

Details

 • Price: 200€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695104556

Description

Jepet me qera apartament 1+1 ne Plazh Hekurudha. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati pa ashensor.
Apartamenti organizohet nga dhome ndjenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon.
Eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.
Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Plazh Hekurudha
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare