Jepet Me Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 190 € /Muaj ID: OPP+21640

 • 190€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Jepet Me Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 190 € /Muaj ID: OPP+21640

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 190€

Details

 • Price: 190€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 355693489771

Description

Jepet me qera, Apartament 1+1,Fresku, afër Big Market.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja :77m2.
• Kati i 3.
Organizimi: Ambient ndenje dhe ambient gatimi, 1 dhoma gjumi, 1 tualet.
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt.
• Me korridor shpërndarës.
Cilësime të tjera:.
• Ndërtim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Punime cilësore.
• Orientim Lindje.
• I mobiluar (çmimi 246 euro).
• Me ashensor.
• Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e Tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +