Jepet me Qera Aparatment Luks 2+1+2 Kopshti Botanik

 • 600€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kopshti Botanik
qera

Jepet me Qera Aparatment Luks 2+1+2 Kopshti Botanik

5 Selite / Kodra e Diellit, Kopshti Botanik
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera Aparatment i Mobiluar Luks 2+1+2 tek  Kopshti Botanik . Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri shume cilesor .Organizohet 1 sallon ,1kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon. Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jete te qete dhe komode. Orientimi jug-lindje. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Semin ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .

 • Address Kopshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate