JEPET ME QERA AMJENT BIZNESI PER DYQAN, ZYRE, LOKAL ETJ 90M2 NE YZBERISHT.

 • 270€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Features

Description

Jepet me qera Abmjent Biznesi ne Yzberisht afer Big Marketit 90m2 qe mund te perdoret per lokal,parukeri dyqan etj. Ambjenti ka nje faqe te tere fasad xhami te madhe dhe nje tualet. Ambjenti eshte perdorur mr perpara per parukeri- estetiste por mund te perdoret per cdo lloj biznesi.
JEPET ME QERA 30.000 LEKE NE MUAJ.

 • Address Rruga 3 Deshmoret
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare