Jepet me QERA ambjent tregtar për ZYRA te Unaza Re (Xhamia) – afer Oasis dhe River Residence

 • 870€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Feizi Hizmo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Feizi Hizmo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 870€

Details

 • Price: 870€
 • Size: 150 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 5

Description

Jepet me QERA ambjent tregtar për ZYRA te Unaza Re (Xhamia) – afer Oasis dhe River Residence

-Godinë private me ashensor dhe hapësirë për 4 poste parkimi
-Jepet për herë të parë me qira
-Hapësirë e bollshme me sipërfaqe të rregullt, investuar me tavanë të varur e sposte
-Orjentim dhe kat perfekt, ndricim natyral në cdo orar gjatë ditës
-I përshtatshëm për zyra me funksione të ndryshme
-Nuk preferohen Call-Center
-Cmimi: 6 euro/m2

Kontaktoni zyrën HABITAT për më shumë informacion:
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Feizi Hizmo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat