JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRE NE BLLOK

 • 600€
, Ne Bllok
qera

JEPET ME QERA AMBJENT PER ZYRE NE BLLOK

, Ne Bllok
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera ambjent i pershtateshem per zyre ne Bllok. Zyra eshte 120m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re.
Organizohet ne 3 dhoma, nje sallon pritjeje dhe 1 tualet dhe ballkon. I gjithe ambjenti eshte i shtruar me parket dhe jepet pjeserisht i mobiluar.
Ambjenti eshte i pershtateshem per cdo lloj biznesi pasi eshte ne zonen me te kerkuar te Tiranes.
Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te tjera kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…zyre-ne-bllok/

 • Address Ne Bllok
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate