Jepet me qera Ambjent Komercial

  • 3.600€
, Bllok
qera

Jepet me qera Ambjent Komercial

, Bllok
  • 3.600€

Details

  • Price: 3.600€
  • Size: 153 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692033400

Description

Jepet me qera ambjent biznesi ne nje kompleks te ri ndertesash te nje cilesie shume te larte.Ndodhet ne nje pozicion shume te pershtatshem per biznes. Ndodhet buze rruge kryesore dhe me nje hyrje te dedikuar me fasade xhami per nje marketim te mire te cdo lloj biznesi.Ambjenti jepet bosh per zyra, Klinike dentare, showroom etj, ideale per zhvillimin e biznesit tuaj.

Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033400

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate