JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL TE 5 MAJ

 • 800€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL TE 5 MAJ

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 300 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL TE 5 MAJ

Jepet me qera ambient komercial tek 5 Maji me nje siperfaqe totale prej 300 m2. Ambienti gjendet ne katin e 2 te nje pallati te ri, me fasade xhami. Zona ku lokalizohet eshte teper e favorshme per ambientin duke i dhene perparesi aktiviteteve te ndryshme per shkak te zhvillimit qe po merr se fundmi e gjithe zona, fale infrastruktures dhe ndertimeve te reja. Ambienti eshte shfrytezuar per aktivitete te ndryshme, koheve se fundit ka funksionuar si kopesht.

Mos hezitoni te na kontaktoni per me teper informacion 0692033500!!!

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate