JEPET ME QERA AMBJENT I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI TEK KINOSTUDIO

  • 1.000€
, Tek Kinostudio
qera

JEPET ME QERA AMBJENT I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI TEK KINOSTUDIO

, Tek Kinostudio
  • 1.000€

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 110 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692099400

Description

Jepet me qera ambjent tek Kinostudio i pershtateshem per cdo lloj Biznesi.

Ambjenti eshte 110m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 5-kateshe buze rruges kryesore.

Ambjenti eshte me orjentimn Veri-Jug.

Per informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692099400

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate