JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TEK KOMUNA PARISIT 120 m2.

  • 580€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Medar Shtylla, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TEK KOMUNA PARISIT 120 m2.

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Medar Shtylla, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 580€

Details

  • Price: 580€
  • Size: 120 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet me qera ambjent biznesi tek Komuna e Parisit perball ish universitetit te New York ne katin perdhe. Ambjenti ka nje siperfaqe 120 m2 e mire organizuar kuadrat dhe me vend para.
Ambjenti mund te perdoret per cdo lloj biznesi, si per laburator mjeksor, zyra, palester , depo farmaceutike per reklamim produktesh te ndryshme etj.
JEPET ME QERA VETEM PER 70.000 LEKE NE MUAJ

 

Per me shume informacion klikoni ne linkun: http://www.merlinimobiliare.com

Tel: 00355 684044520.

  • Address Rruga Medar Shtylla, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare