JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA E DURRESIT

 • 500€
, Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA E DURRESIT

, Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 28 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TE RRUGA E DURRESIT

Te rruga E Durresit, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 28 m2,me tualet. Abjenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri, te mire administruar,  buze rrugesNjësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Address Rruga e Durrësit, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate