JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TE PETRO NINI ID-949

 • 550€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TE PETRO NINI ID-949

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 70 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI TE PETRO NINI ID-949

Jepet me qera  ambient komercial te Petronini me siperfaqe totale 70 m2. Njesia eshte e pozicionuar në katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte e organizuar ne dy dhoma dhe 1  tualet. Punimet jane nga me cilesoret dhe jepet me qera ne gjendjen sic paraqitet ne foto. Njësia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/jepet-me-qera-ambjent-biznesi-te-petronini/

 • Address Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate