JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN TIRAN-DURRES KATI 3.

 • 500€
11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada TR-DR
qera

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI NE AUTOSTRADEN TIRAN-DURRES KATI 3.

11 Autostrada Tr.-Dr., Autostrada TR-DR
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 260 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet me Qera kati i tret i nje Ndertese perballe CYTI PARK Autostrada Tirane Durres me hyrje nga Autostrada dhe rruga dytsore me sip, 260 m2 me shkalle te medha nga perpara dhe shkalle emrgjence nga prapa
Ambienti eshte bukur i sistemuar me Fasade te madhe ne forme L-Je e sapo shtruar me paerket me Tualet etj.
Mund te perdoret per zyra dhe cdo lloi bisnesi tjeter.
Jepet me Qera per 500 euro ne muaj
JEPET ME QERA VETEM PER 500 EURO NE MUAJ.

 • Siperfaqja: 260 m2
 • Tipi I Prones: Ambjent Biznesi ( zyra)
 • Qyteti: Tirane (Vore)
 • Zona: Autostrada TR-DR.

Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
Tel: 00355 684044520

 • Address Autostrada TR-DR
 • City Tirane
 • Area 11 Autostrada Tr.-Dr.

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare