Jepet me qera ambjent biznesi-Korçë

  • 1.000€
, Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera

Jepet me qera ambjent biznesi-Korçë

, Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 1.000€

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 526 m²
  • Type: ambjent biznesi, Lokal bar-resorant
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355682994756

Description

Jepet me qera ambjent biznesi tek Bulevard Republika, Korçë. Biznesi është Bar-kafe-Restorant. Është i përbërë nga dy kate, kati i dytë dhe i tretë, ku secili kat ka sipërfaqe 263 m2. Kati i tretë hapet verandë gjatë periudhës së verës. Ambjenti është i gjithi i investuar dhe totalisht i kompletuar, gati për punë. Ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar të qytetit me levizshmëri të lartë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Bulevardi Republika, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce