JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI (ECXHENG)

 • 300€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI (ECXHENG)

2 Qyteti Studenti / Sauk, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 30 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

SUPER OKAZION…Jepet me qera EXCHENG , ambienti ndodhet ne Qytetin e Studentit dhe mund te perdoret per funksione te ndryshme si : ecxhange, sherbime postare, dergesa, si dhe shlyerje pagesash te ndryshme. Ambienti eshte i pajisur me te gjitha pajisjet dhe kushtet e nevojshme te punes SI EXCHENG .
JEPET VETEM 300 EURO NE MUAJ

 • Address Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare