JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 1000M2 NE DON BOSKO

 • 7.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko

Details

 • Price: 7.000€
 • Size: 1000 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet me qera Ambjent per biznes 1.000m2 ne Don bosko. Ambjenti ka hyrje me vete me shkall dhe ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri. Orjentimi veri-jug, me dy tualete. Cmimi i qeras 7 Euro/ m2. Ambjenti ndodhet ne kompleksin Don Bosko.
JEPET ME QERA VETEM PER 7.000 EURO/MUAJ
Kodi RK-100100

Per me shum informacion klikoni ne linkun:https://www.merlinimobiliare.com

 • Address Don Bosko
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare