JEPET ME QERA AMBINETI KOMERCIAL TE PRESIDENCA

, Te Presidenca
qera

JEPET ME QERA AMBINETI KOMERCIAL TE PRESIDENCA

, Te Presidenca

Details

  • Size: 600 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692070788

Description

Jepet me Qera ambienti komercial te Presidenca. Ambienti ka siperfaqe totale 600m2 ku 400m2 jane siperfaqe e brendeshme dhe 200m2 verand.

Ambienti eshte totalisht i rikonstruktuar, me fasade xhami dhe i pershtatshem per bar-restorant. Ambienti ka nje fushepamje te lire nga rruga kryesore.

Eshte i rrethuar me nje lulishte te shfrytezueshme. Ne pjesen e pasme ambienti ka disa poste parkimi.

Ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes per biznes ku te ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692070788.

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate