JEPET ME QERA AMBIENTI KOMERCIAL TE Rr.”ELBASANIT”

  • 5.600€
, Rruga e Elbasanit
qera

JEPET ME QERA AMBIENTI KOMERCIAL TE Rr.”ELBASANIT”

, Rruga e Elbasanit
  • 5.600€

Details

  • Price: 5.600€
  • Size: 420 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692070788

Description

Jepet me Qera ambienti komercial te Rr. ”Elbasanit” perballe shkolles se Ekonomikut.

Ambienti eshte 420m2 openspace me pamje nga rruga dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Ndodhet ne nje zone te frekuentuar dhe shume te kerkuar te Tiranes ku te ofrohen te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692070788.

  • Address Rruga e Elbasanit
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate