Jepet me qera ambient/ZYRE e përbashkët në Rezidencën Kodra e Diellit

 • 300€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, zyre
 • Status: qera

Description

Jepet me qera ambient/ZYRE e përbashkët në Rezidencën Kodra e Diellit
-Ndodhet në katin e parë te godinës
-Parkim privat (me pagesë extra) në garazdhin poshtë zyrës
-Përfshihen Shërbimet: Uje, Drita, Taksa, Internet, Pastrim 2 herë në javë
-Ambjenti është i përbërë edhe nga zyra të tjera administrative
-Zonë e qetë rezidenciale, me shërbim security, qetësi dhe ajër të pastër
Kontaktoni zyrën tonë HABITAT pranë Komunës së Parisit:
0694370227
 • Address Rezidenca Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat