JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA NE QENDER

 • 600€
Tregu Çam
qera

JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRA NE QENDER

Tregu Çam
 • 600€

Details

 • Property ID: 11054
 • Price: 600€
 • Property Size: 56 m²
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692089998

Description

Jepet me qera ambienti per zyra te Tregu Cam. Ambineti ka siperfaqe totale 56m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.

Eshte ne proces rikonstruktimi dhe eshte i pershateshem per ambient zyre pasi ndodhet buze rruge kryesore dhe ne zonen me te kerkuar per biznes.

Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692089998

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate