JEPET ME QERA AMBIENT PER BIZNES!!!

 • 800€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA AMBIENT PER BIZNES!!!

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera super ambient bashkekohor per biznese. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe eshte i perbere nga 3 dhoma.
Ambjenti ndodhet ne pallatin e ri prane bulevardit Petro Nini Luarasi prane rruges se Elbasanit dhe eshte i mireorganizuar.
Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojeshme pasi pozicioni strategjik i saj mundeson lidhjet dhe nderveprimet te shpejta si dhe lehtesi ne qasjen ndaj klienteve te cdolloj biznesi. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…nt-per-biznes/

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate