JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL

  • 900€
Tek Ministria e Jashtme
qera

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL

Tek Ministria e Jashtme
  • 900€

Details

  • Property ID: 11246
  • Price: 900€
  • Property Size: 70 m²
  • Property Type: ambjent biznesi
  • Property Status: qera
  • Mob / Tel: 0692072227

Description

Jepet me qera ambienti komercial tek Ministria e Jashtme. Ambienti eshte 70m2 dhe ndodhet buze rruge.

Ka akses te plote nga rruga kryesore dhe nga ana e pasme e ambientit, ku sigurohet parkimi i me shume se 50 makinave.

Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692072227.

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate