JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TEK KULLAT BINJAKE

 • 1.700€
5 Blloku, Tek Kullat Binjake
qera

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TEK KULLAT BINJAKE

5 Blloku, Tek Kullat Binjake
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 130 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692072227

Description

Jepet me Qera ambienti komercial te Kullat Binjake.

Ambienti eshte 130m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te Kulla e pare.

Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi dhe ndodhet ne zonen me te kerkuar te Tiranes ku t ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni Jonen ne numrin 0692072227.

 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate