JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TE SHESHI WILLSON

  • 780€
Sheshi Willson
qera

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TE SHESHI WILLSON

Sheshi Willson
  • 780€

Details

  • Property ID: 11226
  • Price: 780€
  • Property Size: 90 m²
  • Property Type: ambjent biznesi
  • Property Status: qera
  • Mob / Tel: 0692072227

Description

Jepet ambienti komercial te sheshi Willson.

Ambienti eshte 90m2 me fasad xhami.

Eshte i pershatshem per cdo lloj biznesi dhe ndodhet ne zonen me te frekuentuar te Tiranes.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692072227.

  • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate