JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TE SHESHI WILLSON QERA

  • 2.000€
, Sheshi Willson
qera

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TE SHESHI WILLSON QERA

, Sheshi Willson
  • 2.000€

Details

  • Price: 2.000€
  • Size: 210 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692072227

Description

Jepet ambienti komercial te sheshi Willson. Ambienti eshte 210m2 me fasad xhami.

Eshte i pershatshem per cdo lloj biznesi dhe ndodhet ne zonen me te frekuentuar te Tiranes.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692072227.

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate