JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL PRANE BLLOKUT

 • 1.000€
, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL PRANE BLLOKUT

, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 220 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL PRANE BLLOKUT

Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 220M2,me 2 tualete. Ambjenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues , te mire administruar,i sapo rikonstruktuar dhe investuar ne menyre cilesore   buze rruges kryesore.  ambienti disponon nje verande rreth 100m2 me pamje nga rruga kryesore me mundesi reklamimi.  Njesia është e përshtatshme për të zhvilluar shumëllojshmëri biznesesh dhe zona në të cilën ndodhet të ofron të gjitha mundesitë dhe lehtësirat për të zhvilluar biznesin tuaj. Disponon 4 ambiente te ndara nga nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve.  Secili ka kondicioner dhe sistem qendror.

Per te patur me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone, ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL PRANE BLLOKUT

 • Address Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate