JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN A. GOGA PRAN SPITALIT PER VETEM 400 EURO.

  • 400€
, RRUGA ALEKSANDER GOGA
qera

JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN A. GOGA PRAN SPITALIT PER VETEM 400 EURO.

, RRUGA ALEKSANDER GOGA
  • 400€

Details

  • Price: 400€
  • Size: 50 m²
  • Room: 1
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0682615979

Description

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 50.50m2.
Ndodhet ne katin 0, ne RRUGEN ALEKSANDER GOGA.
Ajo qe vlen per tu theksuar eshte se ambjenti ndodhet buze rruges kryesore shum pran spitalit dhe drejtoris se policise.
Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni!

  • Address RRUGA ALEKSANDER GOGA
  • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare