JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE BLLOK

 • 1.700€
5 Blloku, Rr. Ismail Qemali, Bllok
qera

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE BLLOK

5 Blloku, Rr. Ismail Qemali, Bllok
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qera 200 m2 ambient biznesi ne bllok.
Prona ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne rrugen Ismail Qemali ne bllok.
Ambienti eshte i organizuar ne 4 dhoma te ndara ,2 tualete dhe hapsire parkimi.
Prona mund te organizohet e gjitha ne nje hapsire te vetme.
Ambjenti mund te perdoret per te zhvilluar te gjitha llojet e bizneseve. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te populluara ne Tirane.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…nesi-ne-bllok/

 • Address Rr. Ismail Qemali, Bllok
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate