JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE ASTIR

  • 800€
, Astir
qera

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE ASTIR

, Astir
  • 800€

Details

  • Price: 800€
  • Size: 121 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0692089998

Description

Jepet me qera ambienti komercial ne Astit. Ambienti ka siperfaqe totale 121m2 dhe 4metra lartesi.

Ndodhet buze rruge kryesore, eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Zona ku ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara per biznes pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692089998

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate