Jepet Me Qera, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 165 € /Muaj ID: OPP+21602

 • 165€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera

Jepet Me Qera, Ambient Biznesi, Fresku, Tiranë. 165 € /Muaj ID: OPP+21602

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 165€

Details

 • Price: 165€
 • Size: 37 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355693489771

Description

Jepet me Qera, Ambient Biznesi në zonën e Freskut, Rruga e Teleferikut.
Ka një sipërfaqje totale prej 37 m2.
• Kati 1.
• Lokacion i favorshëm.
Jepet me qera ambienti bosh dhe shitet biznes sallon bukurie(4000 euro).
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• I përshtatshëm për aktivitet biznesi si sallon bukurie.
• Me fasadë xhami.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +