JEPET ME QERA AMBIENT BINSNESI 1000 M2 NDERTIM DHE 8200M2 TRUALLNE RRUGEN E RINASIT.

  • 4.000€
11 Rinas, Rruga e Rinasit

Details

  • Price: 4.000€
  • Size: 1000 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355684044520

Description

JEPET ME QERA Ambient biznesi ne Rrugen e Rinasit 1000 m2 ndertim me nje lartesi 8 m dhe 8200 m2 truall rreth saj. Aktualishte ky ambjent po perdoret si servis Makinash. Ambjenti ndodhet ne ane te rruges kryesore.
Ambjenti mund te operdoret per cdo lloi biznesi me mjaft eficens dhe rezultative.
JEPET ME QERA 4.000 EURO NE MUAJ. NXITONI.

  • Address Rruga e Rinasit
  • City Tirane
  • Area 11 Rinas

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare