Jepet me Qera

 • 500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Jepet me Qera

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682072917

Description

Jepet me qera Apartament 2+1+2 Banjo ,115m2 ,Kati 2 ,me Ashensor ,tek Kodra e Diellit.Apartamenti eshte I mire investuar me te gjitha orendite dhe nje arredim shume te mire.Per me teper info mos hezitoni per nje vizite nga afer kontaktoni ne numrin e telefonit ose what’s up

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Titans Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Titans Real Estate
 • Titans Real Estate