JEPET ME QERA 1+1 TE JURIDIKU

 • 400€
, Te Juridiku
qera

JEPET ME QERA 1+1 TE JURIDIKU

, Te Juridiku
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033400

Description

Jepet me qera 1+1 prane juridikut.Apartamenti organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes pasi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallati te ri dhe te miradministruar.

Per nje vizit ne prone telefononi ne numrin 0692033400

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate