JEPET KAPANON 760 M2 ME QERA TE SPITALI USHTARAK 1.200 EURO

 • 1.200€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 760 m²
 • Room: 1
 • Type: magazine
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET KAPANON ME QERA
~760M2
~350M2 SIPERFAQE OBJEKTI
~GJATESI 36M2 DHE LARTESI 4.20M
~BOSH
~MUNDESI ZGJERIMI PER MAGAZINEN
~TE RRUGA VALBONA,MBRAPA SPITALIT USHTARAK
~CMIMI 1200 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
ND200

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE