Jepet hyrje me qira 2+1 Liqeni Farkes ID: Billion480

 • 550€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Jepet hyrje me qira 2+1 Liqeni Farkes ID: Billion480

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

Jepet hyrje me qira 2+1 Liqeni Farkes
ID: Billion480
Jepet me qira hyrja 2+1 i mobiluar tek Liqeni Farkes. Hyrja ka nje siperfaqe prej 117m2 dhe eshte i organizuar dhe kompletuar me kushte bashkekohore. Dhoma e sallonit dhe gjumit jan me pamje nga liqeni qe ofron qetesi . Te gjitha pajisjet elektroshtepiake jane funksionale dhe te mirembajtura ,dhomat me kondicioner . Hyrja ndodhet ne katin e 3 dhe perfshin edhe parking privat 24m2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ka fasilitete te nevojshme per jetesen. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1701/jepet-hyrje-me-qira-2-1-liqeni-farkes-billion480.html
 • Address Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate