JEPET HOTEL 7 KATESHE ME QERA TE RRUGA E ELBASANIT 20.000 EURO

 • 20.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • 20.000€

Details

 • Price: 20.000€
 • Size: 1160 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: hotel
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

~JEPET HOTEL ME QERA
~TE RRUGA E ELBASANIT
~ 7 KATE HOTEL
~ 32 DHOMA
~22 DHOMA NGA 30m2 DHE 10 DHOMA NGA 50m2
~ 2 SALLA PER EVENINENTE TE NDRYSHME SI DASMA,KONFERENCA ETJ
~ NJERA SALLE KA KAPACITET PER 200 PERSONA TJETRA KA KAPACITET PER 350 PERSONA
~ ME PARKING
~MUNDESI E MIRE INVESTIMI
~CMIMI 20.000 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
B500

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1011, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE