JEPET GAZONIERE ME QIRA PRANË STADIUMIT DINAMO , TIRANË

 • 320€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: garsonier
 • Status: qera
 • Kati: 1

Description

JEPET GAZONIERE ME QIRA PRANË STADIUMIT DINAMO , TIRANË

 

CMIMI: 320 EURO

 

VENDNDODHJA: Pranë stadiumit Dinamo , mbrapa Altar

 

Banesa ndodhet në katin e parë të një pallati egzistues , të mirë administruar dhe është totalisht I rinovuar .Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën te mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode. Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me bllokun e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

 

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:

0692048884

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta