JEPET GAZONIERE ME QIRA PRANË STADIUMIT AIR ALBANIA , TIRANË

  • 400€
, Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
, Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
  • 400€

Details

  • Price: 400€
  • Size: 55 m²
  • Room: 1
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

JEPET GAZONIERE ME QIRA PRANË STADIUMIT AIR ALBANIA , TIRANË

CMIMI: 400 EURO

VENDNDODHJA: Pranë stadiumit Air Albania

Banesa ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri , të mirë administruar dhe është totalisht I rinovuar .Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën te mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode. Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0692048884

  • Address Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta