Jepet Garsioner me Qera Siri Kodra

 • 220€
Rruga Ramazan Bogdani, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet Garsioner me Qera Siri Kodra

Rruga Ramazan Bogdani, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220€

Details

 • Property ID: 16908
 • Price: 220€
 • Property Size: 60 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: garsonier
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682121071

Description

Jepet Garsioner 60 m2,kat 2 i nje vile me apartamenta te vecanta,me kushte bashkekohore dhe cdo te gje ts teknologjisw me tw fundit,,siri kodra( 200 metra nga pall contakt).
Cmimi : 220 /€ ne muaj.
Cel & WhatsApp & Viber

 • Address Rruga Ramazan Bogdani, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Compare listings

Compare
New Opsional
 • New Opsional